Strona główna Pomoc kuchenna - Przepis na uroczystą, rodzinną kolację :)
Przepis na uroczystą, rodzinną kolację :)
ewkorz
Kuchcik

ewkorz
 P.W. 

Przepisy: 0
Artykuły: 0

Przepis na uroczystą, rodzinną kolację :)

13 lis 2008 14:25
Chciałabym urządzić rodzicom uroczystą kolację. Jednak nie mam pomysłu jąką potrawę przyrządzić i jaka byłaby odpowiednia na takie uroczyste spotkanie rodzinne...Jeśli znacie jakieś ciekawe przepisy proszę piszcie...
Justyna33
Starszy Kucharz

Justyna33
 P.W. 

Przepisy: 14

Odp: Przepis na uroczystą, rodzinną kolację :)

13 lis 2008 20:26
wydaje mi się,że powinnaś skorzystać z naszego serwisu tu jest naprawdę wszystko
no może przesadziłam,ale znajdziesz tu na pewno coś co cię zainspirujepowodzenia
Borubar
Szef Kuchni

Borubar
 P.W. 

Przepisy: 3
Artykuły: 1

Odp: Odp: Przepis na uroczystą, rodzinną kolację :)

14 lis 2008 16:08
Dokładnie jak Pisze Justyna. U nas w serwisie znajdziesz wszystko

np tak http://www.gotujmy.pl/szukaj,kolacja,j0/

Opis: Moderator też człowiek
Oceń:
0
magdalennab
Szef Kuchni

magdalennab
 P.W. 

Przepisy: 43

Odp: Odp: Odp: Przepis na uroczystą, rodzinną kolację :)

14 lis 2008 19:36
A ja podpowiem że dobra będzie pieczeń z chudego schabu lub filetu z indyka do tego ulubiona sałatka lub dwie żeby był wybór jak ktoś czegoś nie będzie lubił a jeśli wziąć pod uwagę jeszcze że ktoś może nie chcieć jeść pieczeni to z mięs może dewolaje jeszcze lub kotlety z piersi kurczaka z panierką i ananasem z puszki Do tego ziemniaczki dobre wino na trawienie a deser jakiś lekki może warstwowy tzn do szklaneczek na dno nakładasz zmiksowane na sorbet mrożone owoce np.maliny na to jogurt potem warstwa pokruszonych herbatników zależy jak wysokie masz szklanki ale 2razy powinny się zmieścić te warstwy czyli w sumie 6na wierzchu powinny być herbatniki i już ;] życzę powodzenia
darek112
Mistrz Kuchni

darek112
 P.W. 

Przepisy: 172

Odp: Przepis na uroczystą, rodzinną kolację :)

30 sty 2009 17:20

Odpowiedz na/ edytuj Przepis na uroczystą, rodzinną kolację :)
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Dziś moderatorami są
zbysiowa
zbysiowa

Złoty Ekspert offline

Konkursy
  • Konkurs - Wiosenne smaki Konkurs - Wiosenne smaki

Przygotuj smaczne, kolorowe i lekkie wiosenne danie i wygraj kartę upominkową o wartości 50zł. Nagradzamy aż 10 osób! Konkurs uwzględnia przepisy publikowane na Waszych blogach. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu.

• Konkurs Znam Wielkanocne Wydanie Specjalne Konkurs Znam Wielkanocne Wydanie Specjalne

Weź udział w konkursie. Odpowiedz na kilka prostych pytań związanych z Wielkanocnym Wydaniem Specjalnym 2014 i wygraj książkę Smaczna Polska autorstwa Magdy Gessler. Nagradzamy aż 10 osób!

1 2 3 4

Sonda
Moją ulubioną potrawą wielkanocną jest...

Moją ulubioną potrawą wielkanocną jest...

głosuj

Ostatnio komentowane